Kindvriendelijk vakantiehuis met zwembad in Thédirac.
Vakantiehuis 1-10 5 2Beschrijving vakantiehuis
Dit vakantiehuis met uitzicht over de bossen en velden, is gelegen op 150 meter van Thédirac. In de verzorgde tuin is aan de voorzijde een terras met meubilair en een parasol. Neem een duik in je eigen privézwembad met douche, of ontspan op een van de ligstoelen in de warme zon. Aan de achterzijde van het huis is een tweede terras met een buitenkeuken en twee barbecues (stenen en gas). De kinderen vervelen zich niet met de aanwezige schommel, glijbaan en tafeltennistafel! Binnenshuis is het interieur open, licht en zeer verzorgd met als bijzonder kenmerk een grote vide.
Thédirac ligt in het bosrijke gebied tussen Cahors (20 km) en het middeleeuwse Gourdon (25 km). In Gourdon staan huizen en een kerk uit de 13e - 16e eeuw. Het grotere Cahors staat bekend om zijn Gotische vestingbrug over de Lot (Pont Valentré) en natuurlijk om zijn wijn. Bezoek de wijnkastelen waar je uiteraard kan proeven (en kopen!).
Breng ook een bezoek aan de Grottes du Pech Merle (44 km), het prachtige St. Cirq-Lapopie (50 km) en Château de Cénevières (60 km). Bij Catus (7 km) ligt een zwemmeer met verhuur van kano's en waterfietsen.
Parterre: (open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(pads), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, open haard, DVD-speler, stereo-installatie), toilet)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed, 160 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed)), slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed)), slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed)), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, 2x wastafel), badkamer(ligbad, 2x wastafel), toilet)
bijkeuken(koelkast), CD-speler, koelkast, vriezer, douche(buiten), wasmachine, tuindeuren, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, BBQ(gas), zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt), speeltoestellen, glijbaan, tafeltennistafel, kinderbed, kinderstoel
Activiteiten nabij vakantiehuis
Contact de huiseigenaar voor uw verblijf indien u het zwembad wilt verwarmen.
Fantastische streek om in september te verkennen wanneer de wijstokken vol rijpe trossen hangen,
de bladeren prachtig rood kleuren en de rust na de zomerdrukte terugkeert = l’été indien
Ryanair vliegt vanuit België-Charleroi naar Bergerac
Bergerac-Calamane = +/- 1u30 met de auto
Ryanair vliegt ook op Toulouse, meermaals per week.
Vanaf € 423 per week
BelvillaVerhuurder sinds 21-07-2021
Referentienummer: | 16925 |
Locatie: | Thedirac, Lot, Frankrijk |
Website: | Kindvriendelijk vakantiehuis met zwembad in Thédirac. |
Aantal personen: | 1-10 |
Wifi : |
Aantal toiletten: | 2 |
Aantal slaapkamers: | 5 |
Aantal badkamers: | 2 |
Openhaard: | |
Bad: |