Landelijk gelegen vakantiehuis in Thédirac met privé zwembad
Vakantiehuis 1-4 2 1Beschrijving vakantiehuis
Deze pittoreske accommodatie ligt in het dorp Thédirac en beschikt over 2 slaapkamers. Zeer geschikt voor een gezin of samenreizend stel. Het omliggende terrein van 10 hectare biedt alle privacy die je je maar kunt wensen. Aan de voorzijde is een groot terras met uitzicht op het heuvellandschap. Verder heb je de beschikking over een bovengronds zwembad.
Ben je een liefhebber van cultuur, breng dan een bezoek aan het dorpje Les Arques (5 km). Je vindt daar tevens goede restaurants. De stad Cahors (20 km) in de Lot en vestingstad Gourdon (22 km) met haar zwemmeer zijn een bezoek waard. Meer meren vind je in de omgeving van Catus (7 km). Je kunt hier ook een kano of waterfiets huren. Voor hen die willen fietsen, is er een fietsverhuur in Villefranche-du-Périgord. Bakker, kruidenier en tennisbaan vind je in Thédirac. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht in Montgesty (3 km).
Je kunt gebruik maken van het tuinmeubilair, liggbedden en barbecue. Huisdieren zijn toegestaan.
Parterre: (woonkamer(TV, eettafel, open haard, zithoek, DVD-speler, CD-speler, stereo-installatie), open keuken(bar, kookplaat, waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel), toilet)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed))
ledikant, wasmachine, tuindeuren, verwarming(vloerverwarming), terras, tuin(> 1000 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad(privé, geopend van Mei t/m Sep), speeltoestellen, kinderbed, kinderstoel
Activiteiten nabij vakantiehuis
Contact de huiseigenaar voor uw verblijf indien u het zwembad wilt verwarmen.
Fantastische streek om in september te verkennen wanneer de wijstokken vol rijpe trossen hangen,
de bladeren prachtig rood kleuren en de rust na de zomerdrukte terugkeert = l’été indien
Ryanair vliegt vanuit België-Charleroi naar Bergerac
Bergerac-Calamane = +/- 1u30 met de auto
Ryanair vliegt ook op Toulouse, meermaals per week.
Vanaf € 423 per week
BelvillaVerhuurder sinds 21-07-2021
Referentienummer: | 16926 |
Locatie: | Thédirac, Lot, Frankrijk |
Website: | Landelijk gelegen vakantiehuis in Thédirac met privé zwembad |
Aantal personen: | 1-4 |
Wifi : |
Aantal toiletten: | 1 |
Aantal slaapkamers: | 2 |
Aantal badkamers: | 1 |
Openhaard: |