Landhuis met zwembad tussen de zonnebloemen
Vakantiehuis 1-12 5 2 350m2Beschrijving vakantiehuis
Het prachtig gerenoveerde huis is voorzien van een immense woonkamer met openslaande deuren naar een overdekt terras. In de weelderige tuin bevindt zich een groot privézwembad en het idyllische uitzicht over de velden zorgt ervoor dat je direct tot rust komt. De eigenaar woont met zijn hond op hetzelfde terrein maar is niet vaak aanwezig, en waarborgt uiteraard je privacy. Geniet van een glas wijn en een lokale lekkernij op het terras met barbecue!
De manoir is rustig gelegen, tussen de zonnebloemvelden maar toch niet ver van grote steden zoals Bordeaux en Mont de Marsan of Casteljaloux. Je bevindt je hier in de Lot et Garonne, met aan de ene zijde de Atlantische kust en aan de andere zijde de regio's Dordogne en Lot. Het biedt dan ook het beste van 2 werelden. Wandel door duinen en langs de binnenzee van Arcachon, of breng een bezoek aan Bordeaux met haar zondagochtend markt aan de rivier, en de langste winkelstraat ter wereld. De regio herbergt bovendien diverse prachtige fiets- en wandelroutes
Begane grond: (hal, keuken(broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, espresso apparaat, oven, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, Keukenmachine), woon/eetkamer(TV(Nederlandse zender(s), internationale zender(s)), eettafel, open haard, zithoek, DVD-speler, CD-speler, stereo-installatie), slaapkamer(2-pers.king size bed), slaapkamer met badkamer(2-pers.king size bed, bad met douche, douche, wastafel, wc), wasruimte(wasdroger, wasmachine), wc)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers.king size bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 2-pers.king size bed), slaapkamer(2-pers.king size bed), badkamer(douche, wastafel), wc)
terras(privé, overdekt), tuin(privé, 7400 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, zwembad(privé, wateralarm, roldek, 8 x 4 m., diepte: 1.5m, geopend van Mei t/m Okt), jeu de boules baan, tafelvoetbal, kinderbed (excl. beddengoed), kinderbed (excl. beddengoed), kinderstoel, kinderstoel, lounge set
Vanaf € 343 per week
Referentienummer: | 21018 |
Locatie: | Fargues−sur−Ourbise, Lot et Garonne, Frankrijk |
Website: | Landhuis met zwembad tussen de zonnebloemen |
Aantal personen: | 1-12 |
Oppervlakte woning: | 350 m2 |
Aantal slaapkamers: | 5 |
Aantal badkamers: | 2 |
Wasdroger: | |
Satelliet tv: | |
Openhaard: |
Auto huren - Lot et Garonne