Charmante gîte met zwembad en parktuin
Vakantiehuis 1-5 2 1 85m2Beschrijving vakantiehuis
De gelijkvloerse gîte ligt op een domein dat haar oorsprong vindt in de 13e eeuw. Naast 2 geschakelde gîtes vind je er het hoofdgebouw, waar de eigenaar verblijft, een mooie parktuin en een groot, gedeeld zwembad. De gîte is voorzien van een eigen ingang en je kunt in alle privacy genieten van een ontbijtje op je eigen patio. Heerlijk!
Elektriciteitskosten dienen ter plaatse te worden voldaan
Verken de prachtige omgeving rondom het vakantiehuis, perfect voor wandel- en fietstochten. Je vindt er charmante dorpjes en middeleeuwse steden, waar je kunt dwalen langs kronkelende straatjes en lokale marktjes. Aan de rand van het gezellige middeleeuwse Agen wacht het pretpark Walygator: een absoluut hoogtepunt voor de kinderen!
Begane grond: (keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(internationale zender(s)), eettafel, zithoek, DVD-speler, CD-speler), slaapkamer(1-pers. vouwbed, 2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, wastafel, wc), wasruimte(wasdroger, wasmachine), balkon of terras)
tuindeuren, binnenplaats, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, 12 x 6 m., diepte: 1.5m, geopend van Jun t/m Sep), lounge set
Vanaf € 1166 per week
Referentienummer: | 21016 |
Locatie: | Saint Maurin, Lot et Garonne, Frankrijk |
Website: | Charmante gîte met zwembad en parktuin |
Aantal personen: | 1-5 |
Oppervlakte woning: | 85 m2 |
Aantal slaapkamers: | 2 |
Aantal badkamers: | 1 |
Wasdroger: | |
Satelliet tv: |
Auto huren - Lot et Garonne
Andere vakantiehuizen in de buurt
Rustig gelegen gîte met zwembad en parktuin
Frankrijk • Lot et Garonne • Saint Maurin1 1-5 2 1 85m2
Dubbele gîte op rustig domein met privézwembad
Frankrijk • Lot et Garonne • Saint Maurin1 1-10 4 2 170m2