Vakantiehuis Cadrieu (FML069)
Vakantiehuis 1-4 60m2Beschrijving vakantiehuis
Smaakvol ingerichte villa buiten Cadrieu, een dorp op 3 km van Cajarc in de vallei van de Lot, gelegen op 300m van de rivier. Het huis beschikt over een zwembad met een terras dat een verre uitzicht op de vallei en de prachtige rotsen biedt. Watersporten zijn mogelijk op de rivier en Cajarc centrum (op 3 km) heeft alle voorzieningen van een kleine stad, met een gezellig toeristisch centrum in de zomer, met cafés en restaurants. Ontdek de prachtige middeleeuwse dorpjes zoals St.-Cirq, de kastelen zoals de Larroque-Toirac, en verken de omgeving op prachtige wandelingen.
Vanaf € 1248 per week
NovasolVerhuurder sinds 10-03-2020
Referentienummer: | 12473 |
Locatie: | Cadrieu, Lot, Frankrijk |
Website: | Vakantiehuis Cadrieu (FML069) |
Aantal personen: | 1-4 |
Oppervlakte woning: | 60 m2 |
Satelliet tv: | |
Openhaard: |