Gezellig vakantiehuis in Midi-Pyrénées, dicht bij het meer
Vakantiehuis 1-6 3 1Beschrijving vakantiehuis
Moeilijk voor te stellen misschien… maar dit prachtige vakantiehuis met fijne woonkeuken in charmant Cazals (ca. 1km) was ooit een boerenschuur. In de loop van je zonnige dag verhuis je het tuinmeubilair naar precies dat ene perfecte plaatsje. Je kiest voor een van de twee terrassen óf voor de ruime omheinde grastuin met zijn fijne schaduwpartijen en fruitboompjes. Er is ook een (omheind) kikkerpoeltje. Dagelijkse boodschappen in Cazals doe je te voet: winkels, bakker en restaurant.
Aan Franse atmosfeer ontbreekt het in de omgeving niet! Bezoek het schattige Les Arques (6km) met het Zadkine-museum en het prima restaurant La Récréation. Ook indrukwekkend -maar dan in de zin van pompeuzer- is het enorme kasteel van Bonaguil (29km). In het middeleeuwse Cahors (29km) is het heerlijk shoppen. Of je bekijkt er de vestingbrug. In Puy-l'Evêque (24km) huur je een kano voor een verkoelende trip over de Lot.
Zeer de moeite van het ontdekken waard (eventueel met de fiets, je huurt ze op 15km in Villefranche-du-Périgord) zijn ook pittoreske plaatsjes als Domme (26km) en La Roque-Gageac (29km). Er is een zwembad in Salviac (7km). Golfen kan bij Belvès (28km) en Vitrac (29km).
Een hond wordt geaccepteerd maar geen katten omdat de eigenaar allergisch is.
Parterre: (woonkamer(TV, kachel, DVD-speler, stereo-installatie), keuken(bar, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed)), slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed)), slaapkamer(2x 1-pers. bed(dekbed)), badkamer(bad of douche, douche), toilet, bijkeuken(wasmachine))
CD-speler, koelkast, vriezer, tuindeuren, verwarming(vloerverwarming), terras, tuin(omheind), tuinmeubilair, BBQ, kinderbed, kinderstoel
Activiteiten nabij vakantiehuis
De woning ligt op het hoogste punt van de regio en u heeft een ongelooflijk panoramisch verzicht.
Het meest aantrekkelijke is dat je volledig afgesloten zit , van volledige stilte geniet en totale privacy hebt toch op wandelafstand van een aantrekkelijk dorpje. Er zijn vele fiets- en wandelmogelijkheden en ook kajakken op de Dordogne is fantastisch. Vele huurders vinden de woning te mooi om te verhuren.
Vanaf € 423 per week
BelvillaVerhuurder sinds 21-07-2021
Referentienummer: | 16938 |
Locatie: | Cazals, Lot, Frankrijk |
Website: | Gezellig vakantiehuis in Midi-Pyrénées, dicht bij het meer |
Aantal personen: | 1-6 |
Wifi : |
Aantal toiletten: | 1 |
Aantal slaapkamers: | 3 |
Aantal badkamers: | 1 |
Wasmachine: |