Landelijk gelegen vakantiehuis met prachtig uitzicht over de omgeving van Cazals
Vakantiehuis 1-8 4 1Beschrijving vakantiehuis
In dit vakantiehuis op het platteland rondom Cazals zult u zich prima vermaken. De zacht glooiende omgeving met bossen en weilanden zal u iedere dag verbazen. Het huis telt twee terrassen. Het ene is ideaal voor het ontbijt of om dagelijks van de zon te genieten. Op het andere terras streelt de zon u aangenaam aan het einde van de dag. De grote omheinde tuin biedt privacy en beschikt over een barbecue. Supermarkt, bakker, restaurant, tennisbaan, bank en postkantoor vindt u in Cazals.
De typisch Franse sfeer ontbreekt niet! Bezoek het schattige dorpje Les Arques (6 km) met het Zadkine museum en het uitstekende restaurant La Récréation. Het middeleeuwse kasteel van Bonaguil (29 km) is ook indrukwekkend. In Puy-l'Evêque (24 km) kunt u een kano huren voor een verfrissende tocht over de Lot. Zwemmen kunt u ook in het meer van Cazals.
De moeite waard om te ontdekken (eventueel per fiets, die u 15 km verderop in Villefranche-du-Périgord kunt huren), zijn de stadjes Domme (26 km) en La Roque-Gageac (29 km). Er is een zwembad in Salviac (7 km). Golfbanen vindt u in Belvès (28 km) en Vitrac (29 km).
NB De eigenaar van het huis berekent geen elektriciteitskosten voor een verbruik tot 11, 43 KWh per nacht. Voorbij deze limiet, zijn de kosten voor uw rekening.
Parterre: (woonkamer(TV(internationale zender(s), geen Nederlandse zender(s)), open haard, DVD-speler), open keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed)), slaapkamer(stapelbed), badkamer(bad of douche, douche), 2x toilet, wasmachine)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed(dekbed)), slaapkamer(2x 1-pers. bed))
koelkast, vriezer, wasmachine, verwarming(elektrisch), terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, zandbak, kinderbed, kinderstoel
Activiteiten nabij vakantiehuis
De woning ligt op het hoogste punt van de regio en u heeft een ongelooflijk panoramisch verzicht.
Het meest aantrekkelijke is dat je volledig afgesloten zit , van volledige stilte geniet en totale privacy hebt toch op wandelafstand van een aantrekkelijk dorpje. Er zijn vele fiets- en wandelmogelijkheden en ook kajakken op de Dordogne is fantastisch. Vele huurders vinden de woning te mooi om te verhuren.
Vanaf € 423 per week
BelvillaVerhuurder sinds 21-07-2021
Referentienummer: | 16939 |
Locatie: | Cazals, Lot, Frankrijk |
Website: | Landelijk gelegen vakantiehuis met prachtig uitzicht over de omgeving van Cazals |
Aantal personen: | 1-8 |
Wifi : |
Aantal slaapkamers: | 4 |
Aantal badkamers: | 1 |
Openhaard: |