Luxe villa met privézwembad in Cazals, Frankrijk
Villa 1-5 3 2Beschrijving vakantiehuis
Kom tot rust in deze luxe villa met een panoramisch uitzicht. Deze landelijke villa is voorzien van al het hedendaagse comfort. Het is modern ingericht, met een grote keuken, 3 slaapkamers, 2 badkamer en een grote woonruimte. Er is plaats voor 5 volwassenen.
De villa ligt in het prachtige natuurgebied van de Lot, op 3 km van het Franse dorpje Cazals. Hier kan je terecht voor de kleine boodschappen. Tevens is er elke zondag een markt met vele verse producten. Daarnaast vind je hier een recreatiemeer met een strandje, een speeltuin en verhuur van waterfietsen. Je kunt uitstapjes maken naar Gourdon, Cahors, Sarlat of Souillac. Of wat dacht je van een kanotocht over de rivier?
Door de rustige ligging van de tuin beschik je over volledige privacy. Je kunt heerlijk wegdromen tussen de lavendel, rozen, buxus, vijgenbomen en andere soorten fruitbomen. De eigenaar waardeert het zeer als u de dorstige planten en de fruitbomen ook wilt voorzien van water tijdens uw verblijf.
Parterre: (woonkamer(TV(satelliet, internationale zender(s)), DVD-speler, CD-speler), keuken(fornuis(5 kookplaten, gas), koffiezetapparaat(espresso), oven, combimagnetron, magnetron, afwasmachine, vriezer, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed, TV, terras), slaapkamer(2-pers. bed(2 x 1 persoons dekbed, 160 x 200 cm), TV(satelliet), terras), slaapkamer(2-pers. bed(2 x 1 persoons dekbed, 160 x 200 cm), TV(satelliet)), badkamer(ligbad, douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), sanitaire ruimte(wasdroger, wasmachine), toilet, verwarming(CV))
buitenkeuken, terras(privé, overdekt), tuin(privé, verlicht), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 6 x 3 m.)
Activiteiten nabij vakantiehuis
De woning ligt op het hoogste punt van de regio en u heeft een ongelooflijk panoramisch verzicht.
Het meest aantrekkelijke is dat je volledig afgesloten zit , van volledige stilte geniet en totale privacy hebt toch op wandelafstand van een aantrekkelijk dorpje. Er zijn vele fiets- en wandelmogelijkheden en ook kajakken op de Dordogne is fantastisch. Vele huurders vinden de woning te mooi om te verhuren.
Vanaf € 423 per week
BelvillaVerhuurder sinds 21-07-2021
Referentienummer: | 16935 |
Locatie: | Cazals, Lot, Frankrijk |
Website: | Luxe villa met privézwembad in Cazals, Frankrijk |
Aantal personen: | 1-5 |
Wifi : |
Aantal slaapkamers: | 3 |
Aantal badkamers: | 2 |
Wasdroger: | |
Bad: |