Vakantiehuis Degagnac (FML718)
Vakantiehuis 1-4 116m2Beschrijving vakantiehuis
Dit eenvoudig, maar ruim ingericht vakantiehuis is omgeven door een grote tuin. U bent hier in het vruchtbare gebied Bouraines. Vanuit het terras kunt u genieten van een prachtig uitzicht. De tuin heeft een groot zwembad. Een korte rit brengt u naar de middeleeuwse stad Gourdon. In de omgeving is ook Bastide Royale, met een zeer goed uitzicht op de vallei van de Dordogne. Niet ver van de woning bevinden zich ook de plaatsen Salviac, Déganac en Cazals. Hier kunt u winkelen, dineren in restaurants, paardrijden (3 km) , tennis en vissen. Alle kamers bevinden zich op de begane grond. In de tuin is een uitgelekte tuin. Wisseldag: zondag
Vanaf € 555 per week
NovasolVerhuurder sinds 10-03-2020
Referentienummer: | 12268 |
Locatie: | Degagnac, Lot, Frankrijk |
Website: | Vakantiehuis Degagnac (FML718) |
Aantal personen: | 1-4 |
Oppervlakte woning: | 116 m2 |
Wasmachine: |
Andere vakantiehuizen in de buurt
Vakantiehuis op klein park met zwembad in de Lot
Frankrijk • Lot • Lacapelle Marival1 1-6 3 2 130m2