Imposant landhuis met uitzicht en zwembad
Vakantiehuis 1-9 4 3 300m2Beschrijving vakantiehuis
De manoir met 2 torentjes en een tuin ligt aan de rand van Duravel. Het strekt zich uit over 4 verdiepingen met onder andere een charmante tv-ruimte en een balkon dat uitkijkt over het dorp. Op de bovenste verdieping bevindt zich een extra slaapkamer en een speelkamer met biljarttafel. Het zwembad aan de achterzijde biedt volop privacy, compleet met terras. Voor vragen kun je terecht bij de beheerder. Er is zelfs een maaltijd- en ontbijtservice ter plaatse beschikbaar!
Wanneer je door het charmante Duravel slentert, ontdek je al snel een lokaal café/restaurant en zelfs een kleine supermarkt. Slechts 5 km verderop ligt Puy l'Evêque met haar prachtige middeleeuws centrum, diverse restaurants en een ruime supermarkt. Op vrijdagochtend biedt Prayssac een levendige boerenmarkt, terwijl je op zaterdagochtend kunt struinen over de uitgebreide markt van Cahors. Na een smakelijke lunch in de oude stad, bewonder je de Pont Valantré. Cahors, beroemd om haar Malbec-wijnen, herbergt talloze wijnhuizen die een bezoek waard zijn. De omgeving biedt een overvloed aan activiteiten; je zult tijd tekortkomen!
Begane grond: (hal, zitkamer(TV, zithoek, DVD-speler), keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasdroger, wasmachine), woon/eetkamer(eettafel, zithoek), badkamer(bad met douche, wastafel, wc))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(200 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, wc))
Op de 2e etage: (slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 2-pers. bed(140 x 200 cm), douche, wastafel, wc), speelkamer(biljart))
Souterrain: (eetkamer(eettafel), keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, gas), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie))
balkon, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ(houtskool), parking, ligstoelen, parasol, zwembad(privé, omheind, 12 x 6 m., diepte: 1.5m, geopend van Mei t/m Sep), kinderbed (excl. beddengoed), lounge set
Vanaf € 595 per week
Referentienummer: | 21011 |
Locatie: | Duravel, Lot, Frankrijk |
Website: | Imposant landhuis met uitzicht en zwembad |
Aantal personen: | 1-9 |
Oppervlakte woning: | 300 m2 |
Aantal slaapkamers: | 4 |
Aantal badkamers: | 3 |
Wasdroger: | |
Satelliet tv: |