La Vie du Moulin
Vakantiehuis 1-6Beschrijving vakantiehuis
La Vie du Moulin is een moderne witte vakantiewoning door een lokale architect ontworpen, gelegen in een landelijke omgeving op 2 minuten van de plaats Gignac in het zuid-westen van Frankrijk.
Interieur
De woning beschikt over een open woonkamer, een moderne keuken en 2 volwaardige slaapkamers (voor 4 personen en een kind), daarnaast heeft het nog aparte ruimte (tussen de woonkamer en de slaapkamers in) met een opklapbed (voor max 2 ps) en is daarmee ideaal voor een gezin of twee stellen! Er zijn twee badkamers in het lichte ruimte vakantiehuis. De ruimtes zijn alle sfeervol en met zorg ingericht. De blankhouten vloer vormt samen met de beton en houten accessoires en zwarte details een warm en chique geheel. In het gehele huis is er airconditioning voor de warmere dagen.
Buiten
Buiten bevindt u zich in Mediterrane sferen... Hiervoor zorgt het fijne houten terras dat wordt gesierd door een pergola waar u zowel in de schaduw als in het heerlijke zonnetje kunt zitten. . In de zomer zult u hier de hele dag doorbrengen; een ontbijtje met elkaar, een lunch in de schaduw van de overkapping en 's avonds een uitgebreide barbecue. Terwijl u uitrust en uitkijkt over de glooiende groene velden bij het zwembad, kunnen de kinderen zich uren vermaken in het water en op het grasveld. De naam dankt dit vakantiehuis aan de molen op slechts 400 meter afstand, gaat u daar zeker een kijkje nemen. Prachtig uitzicht vanaf de voorkant van het huis, u kunt hier zelfs de besneeuwde bergtoppen van de Auvergne zien liggen bij heldere dagen!
Interieur
Buiten
Vanaf € 1630 per week
GitesVerhuurder sinds 10-09-2020
Referentienummer: | 24339 |
Locatie: | Gignac, Lot, Frankrijk |
Website: | La Vie du Moulin |
Aantal personen: | 1-6 |
Zwembad: |
Wasmachine: |