Combinatie van 2 huizen op vakantiepark
Vakantiehuis 1-14 5 4 300m2Beschrijving vakantiehuis
Wat een plaatje hè? Deze 2 aangrenzende vakantiehuizen op een charmant vakantiepark in de Lot-regio hebben een lichte inrichting. Het ene huis biedt plaats aan 8 personen en het andere aan 6 personen, waarmee het ideaal is voor 2 gezinnen. Beide hebben een eigen terras met uitzicht. Het park biedt een verwarmd zwembad met peuterbad, een speeltuin en tennis-, basketbal- en voetbalfaciliteiten. Een onvergetelijke ervaring wacht!
In de regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen, wat zorgt voor een schitterend landschap. De streek heeft een aangenaam klimaat, en prachtig landschap met wijngaarden en prachtige rivieren.
Het park ligt op loopafstand van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival wat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Met een gezellige markt, leuke winkeltjes en volop leuke terrasjes, waan je jezelf hier als god in Frankrijk. Geniet van de lokale heerlijkheden zoals Meloenen van Quercy, de walnoten van de Perigord, de geitenkaas van Rocamadour en de wijnen van Cahors.
De omgeving is perfect voor leuke tripjes. Een dagje Rocamadour, een stedentripje naar Cahors of Toulouse, of met de kids naar het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein zijn erg leuk
Begane grond: (open keuken(kookplaat(inductie), koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, 2x wastafel), 2x woon/eetkamer, slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wc), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wc))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed, 2-pers. hoogslaper), slaapkamer(2x 1-pers. bed, stapelbed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel), badkamer(ligbad, 2x wastafel, wc), wc)
terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.4m, geopend van Mei t/m Sep), speeltoestellen(gedeeld met andere gasten)
Vanaf € 341 per week
Referentienummer: | 21009 |
Locatie: | Lacapelle Marival, Lot, Frankrijk |
Website: | Combinatie van 2 huizen op vakantiepark |
Aantal personen: | 1-14 |
Oppervlakte woning: | 300 m2 |
Aantal slaapkamers: | 5 |
Aantal badkamers: | 4 |
Bad: |
Andere vakantiehuizen in de buurt
Vakantiehuis op klein park met zwembad in de Lot
Frankrijk • Lot • Lacapelle Marival1 1-6 3 2 130m2
Fijne vakantiewoning op vakantiepark met zwembad
Frankrijk • Lot • Lacapelle Marival1 1-8 4 3 130m2