Prachtig huis op vakantiepark met zwembad
Vakantiehuis 1-8 3 2 140m2Beschrijving vakantiehuis
Voel je direct bij binnenkomst welkom in dit enerverende vakantieoord! Het beschikt over een verwarmd zwembad en biedt volop mogelijkheden voor alle leeftijden. Sportliefhebbers kunnen hun energie kwijt tijdens een potje tennis, voetbal of basketbal. Vanaf je privéterras, met een adembenemend uitzicht, hef je het glas op deze geweldige plek in de Lot-regio!
Op een steenworp afstand bevindt zich het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, bekroond als een van de mooiste dorpjes in Frankrijk. Dwaal door schilderachtige straatjes en geniet op gezellige terrasjes van lokale lekkernijen. Te midden van dit alles ligt het park, een oase van vertier nabij het charmante Rocamadour. Ontdek de magische Padirac-grotten en breng een dag door in Cahors of Toulouse. Een wereld van mogelijkheden wacht op jou!
Begane grond: (woonkamer(TV(digital)), eetkamer, open keuken(kookplaat(inductie), koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, douche, wastafel), wc)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed, 2-pers. hoogslaper), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, douche, wastafel), wc)
terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.4m, geopend van Mei t/m Sep), speeltoestellen(gedeeld met andere gasten)
Vanaf € 347 per week
Referentienummer: | 21008 |
Locatie: | Lacapelle Marival, Lot, Frankrijk |
Website: | Prachtig huis op vakantiepark met zwembad |
Aantal personen: | 1-8 |
Oppervlakte woning: | 140 m2 |
Aantal slaapkamers: | 3 |
Aantal badkamers: | 2 |
Satelliet tv: |