Prachtig huis op vakantiepark met zwembad
Vakantiehuis 1-6 2 2 130m2Beschrijving vakantiehuis
Stap binnen in dit fantastische vakantieparadijs, gelegen op een charmant park met een verwarmd zwembad. De kinderen kunnen zich vermaken in het peuterbadje of in de speeltuin. Tennis, basketbal, voetbal - sportliefhebbers worden hier in de watten gelegd. Op je privéterras, met een panoramisch uitzicht op het karakteristieke landschap, proost je met een drankje naar keuze. Een onvergetelijke ervaring in de Lot!
Welkom in de regio waar de Dordogne en de Lot samenkomen. Het landschap is mooier dan een schilderij van een kunstenaar die probeert indruk te maken op zijn schoonmoeder. Het klimaat is hier bijzonder aangenaam en het park ligt vlak bij het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival. Je vindt er een gezellige markt met leuke winkeltjes en terrasjes. Proef van lokale lekkernijen zoals de Meloenen van Quercy en de walnoten van de Perigord. Vul je dag met een trip naar Rocamadour, een stedentrip naar Cahors of Toulouse, of neem de kinderen mee naar het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein
Begane grond: (woonkamer(TV, zithoek), eetkamer(eettafel), open keuken(kookplaat(inductie), waterkoker, koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, wc), berging)
Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, 2x 1-pers. bed, ligbad, wastafel, wc))
terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., geopend van Mei t/m Sep), speeltoestellen(gedeeld met andere gasten)
Vanaf € 512 per week
Referentienummer: | 21344 |
Locatie: | Lacapelle Marival, Lot, Frankrijk |
Website: | Prachtig huis op vakantiepark met zwembad |
Aantal personen: | 1-6 |
Oppervlakte woning: | 130 m2 |
Aantal slaapkamers: | 2 |
Aantal badkamers: | 2 |
Satelliet tv: | |
Bad: |
Andere vakantiehuizen in de buurt
Fijne vakantiewoning op vakantiepark met zwembad
Frankrijk • Lot • Lacapelle Marival1 1-8 4 3 130m2