Vakantiehuis op klein park met zwembad in de Lot
Vakantiehuis 1-6 3 2 130m2Beschrijving vakantiehuis
Dit leuke vakantiehuis is gelegen op een ontzettend leuk vakantiepark in de Lot.
Het vakantiehuis is geschikt voor 6 personen en heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers. Een heerlijk eigen terras met uitzicht over het prachtige landschap. Het park beschikt over een prachtig verwarmd zwembad met peuter bad, speeltuin voor de kleintjes en genoeg sportmogelijkheden zoals tennis, basketbal, voetbal en noem maar op. Je zult je hier niet vervelen!
In de regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen , wat zorgt voor een schitterend landschap. De streek heeft een aangenaam klimaat, en prachtig landschap met wijngaarden en prachtige rivieren.
Het park ligt op loopafstand van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival wat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Met een gezellige markt, leuke winkeltjes en volop leuke terrasjes, waan je jezelf hier als god in Frankrijk. Geniet van de lokale heerlijkheden zoals Meloenen van Quercy, de walnoten van de Perigord, de geitenkaas van Rocamadour en de wijnen van Cahors.
De omgeving is perfect voor leuke tripjes. Een dagje Rocamadour, een stedentripje naar Cahors of Toulouse, of met de kids naar het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein zijn erg leuk
Begane grond: (open keuken(fornuis(inductie), afzuigkap, koffiezetapparaat(pads), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(geen Nederlandse zender(s)), eettafel, zithoek), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), douche, wastafel, wc), airconditioning)
Op de 1e etage: (zitkamer(TV(geen Nederlandse zender(s)), zithoek), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, wc))
terras, tuin, tuinmeubilair, parking, parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.8m, geopend van Mei t/m Sep), glijbaan
Vanaf € 512 per week
Referentienummer: | 22212 |
Locatie: | Lacapelle Marival, Lot, Frankrijk |
Website: | Vakantiehuis op klein park met zwembad in de Lot |
Aantal personen: | 1-6 |
Airconditioning: | |
Oppervlakte woning: | 130 m2 |
Aantal slaapkamers: | 3 |
Aantal badkamers: | 2 |
Satelliet tv: |