Chalets du Soleil
Vakantiehuis 1-6Beschrijving vakantiehuis
Comfortabel ruim chalet / bungalow (83 m2 + een veranda) voor 6 personen, in een prachtige natuur van de Lot, Zuid-West Frankrijk (net onder de Dordogne). Gelegen op een rustig vakantieparkje. Hier komt u geheel tot rust en doet u energie op om de omgeving te ontdekken!
Indeling:
*Woonkamer met open keuken en zithoek
*3 slaapkamers
*Badkamer
*WC
*Veranda met tuinmeubilair
Op het vakantiepark kunt u gebruik maken van ;
*Zwembad, met kinderbadje (mei tot sept.)
*Speeltuintje
*Tennisbaan (tegen betaling)
*Tafeltennis
*Petanque baan
*Snackbar / bar (geopend in hoogseizoen)
Indeling:
*3 slaapkamers
*Badkamer
*WC
*Veranda met tuinmeubilair
*Speeltuintje
*Tennisbaan (tegen betaling)
*Tafeltennis
*Petanque baan
Vanaf € 343 per week
GitesVerhuurder sinds 10-09-2020
Referentienummer: | 23401 |
Locatie: | Mauroux, Lot, Frankrijk |
Website: | Chalets du Soleil |
Aantal personen: | 1-6 |
Huisdieren toegestaan: | |
Zwembad: |
Vaatwasser: |