Vakantiehuis Padirac (FML076)
Vakantiehuis 1-7 140m2Beschrijving vakantiehuis
Grote tuin met mooi, privé zwembad. De woning heeft een landelijke ligging net buiten het dorp Padirac en op korte afstand van de historische steden Cahors, Figéac en Brive-la-Gaillarde (op ca. 50-60 km afstand). U bevindt zich in het departement Lot, een van de mooiste en interessantste delen van Frankrijk. Padirac geniet grote bekendheid, hier is de mooiste druipsteengrot ver te vinden. Het bedevaartsoord Rocamadour troont indrukwekkend op een 120 m hoge rotswand. Er zijn prachtige dorpjes in de vallei van de Lot, maak een uitstapje naar St-Cirque-Lapopie met uw wandelschoenen, fiets, kano of auto. De accommodatie is door de eigenaar gemaakt tot een mooi en gastvrij onderkomen voor een onvergetelijke vakantie.
Huurperiodes en prijzen
Periode | Weekprijs | Nachtprijs |
11-05-2024 - 25-05-2024 | € 422 | |
11-05-2024 - 18-05-2024 | € 706 | |
18-05-2024 - 01-06-2024 | € 834 | |
25-05-2024 - 29-06-2024 | € 491 | |
01-06-2024 - 29-06-2024 | € 1060 | |
29-06-2024 - 06-07-2024 | € 572 | |
29-06-2024 - 06-07-2024 | € 1344 | |
06-07-2024 - 13-07-2024 | € 1659 | |
06-07-2024 - 13-07-2024 | € 971 | |
13-07-2024 - 20-07-2024 | € 1824 | |
13-07-2024 - 17-08-2024 | € 1001 | |
20-07-2024 - 17-08-2024 | € 1953 | |
17-08-2024 - 24-08-2024 | € 1824 | |
17-08-2024 - 24-08-2024 | € 821 | |
24-08-2024 - 31-08-2024 | € 1659 | |
24-08-2024 - 31-08-2024 | € 572 | |
31-08-2024 - 14-09-2024 | € 1060 | |
31-08-2024 - 07-09-2024 | € 491 | |
07-09-2024 - 21-09-2024 | € 422 | |
14-09-2024 - 21-09-2024 | € 834 | |
21-09-2024 - 21-12-2024 | € 706 | |
21-09-2024 - 19-10-2024 | € 421 | |
19-10-2024 - 02-11-2024 | € 422 | |
02-11-2024 - 14-12-2024 | € 421 | |
14-12-2024 - 21-12-2024 | € 422 | |
21-12-2024 - 04-01-2025 | € 1060 | |
21-12-2024 - 04-01-2025 | € 491 | |
04-01-2025 - 11-01-2025 | € 421 | |
04-01-2025 - 11-01-2025 | € 706 |
Vanaf € 421 per week
NovasolVerhuurder sinds 10-03-2020
Referentienummer: | 27936 |
Locatie: | Padirac, Lot, Frankrijk |
Website: | Vakantiehuis Padirac (FML076) |
Aantal personen: | 1-7 |
Oppervlakte woning: | 140 m2 |
Satelliet tv: |