Vakantiehuis Pontcirq (FML039)
Vakantiehuis 1-4 95m2Beschrijving vakantiehuis
Twee-onder-één-kap met aansluiting van het huis van de eigenaar. Hier wordt u omringd door een groot, bosrijk landgoed en kunt u profiteren van een eigen terras en een gemeenschappelijk zwembad. Op de muren in de woonkamer van het huis wordt wereldliteratuur verzameld. De slaapkamer heeft stenen muren. Er is een vijver aanwezig zonder een omheining. Het andere huis is een verbouwde schuur met een prachtig licht interieur en een modern interieur. De locatie is rustig. Bezoek de middeleeuwse dorpen, waarvan er veel in de buurt zijn gelegen.
Vanaf € 400 per week
NovasolVerhuurder sinds 10-03-2020
Referentienummer: | 12747 |
Locatie: | Pontcirq, Lot, Frankrijk |
Website: | Vakantiehuis Pontcirq (FML039) |
Aantal personen: | 1-4 |
Oppervlakte woning: | 95 m2 |
Satelliet tv: |