La Borie Basse
Vakantiehuis 1-10Beschrijving vakantiehuis
Een prachtige 17e eeuwse boerderij, met een grote tuin en zwembad. Ruime kamers, ramen met luiken. 5 slaapkamers, een grote woonkamer, grote eetkamer en keuken met kookeiland. Privacy, afzondering en zeer rustig. Rustige natuur in een fantastisch landelijk gebied van de Lot. Terras, zwembad, tuin, wandelen, fietsen, historische stadjes.... Supersnel glasvezelbreedband voor degenen die moeten inchecken op hun werk.
Vanaf € 496 per week
GitesVerhuurder sinds 10-09-2020
Referentienummer: | 24264 |
Locatie: | Sérignac, Lot, Frankrijk |
Website: | La Borie Basse |
Aantal personen: | 1-10 |
Zwembad: |
Wasmachine: |