Dubbele gîte op rustig domein met privézwembad
Vakantiehuis 1-10 4 2 170m2Beschrijving vakantiehuis
De accommodatie wordt omringd door een historisch park van 3 hectare. Het complex, opgericht in de 13e eeuw, bestaat uit het hoofdgebouw van de eigenaar en een gerenoveerd 18e-eeuws gebouw met 2 gîtes. Met elk 2 slaapkamers en een eigen patio is het ideaal voor 2 gezinnen, en bovendien zeer toegankelijk voor vakantiegangers met een verminderde mobiliteit. Het gedeelde zwembad en de tuin met barbecue vormen de kers op de taart!
Elektriciteitskosten dienen ter plaatse te worden voldaan
Verken de prachtige omgeving rondom het vakantiehuis, perfect voor wandel- en fietstochten. Je vindt er charmante dorpjes en middeleeuwse steden, waar je kunt dwalen langs kronkelende straatjes en lokale marktjes. Aan de rand van het gezellige middeleeuwse Agen wacht het pretpark Walygator: een absoluut hoogtepunt voor de kinderen!
Begane grond: (keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(internationale zender(s)), eettafel, zithoek, DVD-speler, CD-speler), slaapkamer(1-pers. vouwbed, 2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, wc), wasruimte(wasdroger, wasmachine))
Bijgebouw: (keuken(broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(internationale zender(s)), zithoek, DVD-speler, CD-speler), slaapkamer(1-pers. vouwbed, 2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, wc), wasruimte(wasdroger, wasmachine))
tuindeuren, binnenplaats, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, zwembad(privé, 12 x 6 m., diepte: 1.5m, geopend van Jun t/m Sep), lounge set
Vanaf € 375 per week
Referentienummer: | 21014 |
Locatie: | Saint Maurin, Lot et Garonne, Frankrijk |
Website: | Dubbele gîte op rustig domein met privézwembad |
Aantal personen: | 1-10 |
Oppervlakte woning: | 170 m2 |
Aantal slaapkamers: | 4 |
Aantal badkamers: | 2 |
Wasdroger: | |
Satelliet tv: |
Auto huren - Lot et Garonne
Andere vakantiehuizen in de buurt
Rustig gelegen gîte met zwembad en parktuin
Frankrijk • Lot et Garonne • Saint Maurin1 1-5 2 1 85m2