Rustig gelegen gîte met zwembad en parktuin
Vakantiehuis 1-5 2 1 85m2Beschrijving vakantiehuis
De gelijkvloerse gîte bevindt zich op een domein dat haar oorsprong vindt in de 13e eeuw. Het domein herbergt een hoofdgebouw, waar de eigenaar verblijft, en een gerenoveerd 18e-eeuws gebouw met 2 geschakelde gîtes die elk zijn voorzien van een eigen ingang. Ontspan met een kop koffie op je eigen patio of geniet van de zon aan het gedeelde zwembad. De parktuin met prachtig is ideaal voor zwoele zomeravonden. Genieten!
Elektriciteitskosten dienen ter plaatse te worden voldaan
Verken de prachtige omgeving rondom het vakantiehuis, perfect voor wandel- en fietstochten. Je vindt er charmante dorpjes en middeleeuwse steden, waar je kunt dwalen langs kronkelende straatjes en lokale marktjes. Aan de rand van het gezellige middeleeuwse Agen wacht het pretpark Walygator: een absoluut hoogtepunt voor de kinderen!
Begane grond: (keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(internationale zender(s)), eettafel, zithoek, DVD-speler, CD-speler), slaapkamer(1-pers. vouwbed, 2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, wc), wasruimte(wasdroger, wasmachine), balkon of terras, ligbedden, BBQ)
tuindeuren, binnenplaats, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, 12 x 6 m., diepte: 1.5m, geopend van Jun t/m Sep), lounge set
Vanaf € 375 per week
Referentienummer: | 21015 |
Locatie: | Saint Maurin, Lot et Garonne, Frankrijk |
Website: | Rustig gelegen gîte met zwembad en parktuin |
Aantal personen: | 1-5 |
Oppervlakte woning: | 85 m2 |
Aantal slaapkamers: | 2 |
Aantal badkamers: | 1 |
Wasdroger: | |
Satelliet tv: |
Auto huren - Lot et Garonne
Andere vakantiehuizen in de buurt
Dubbele gîte op rustig domein met privézwembad
Frankrijk • Lot et Garonne • Saint Maurin1 1-10 4 2 170m2