Mooi verblijf op vakantiepark met zwembad
Vakantiehuis 1-4 2 2 100m2Beschrijving vakantiehuis
In dit vakantieparadijs is er genoeg te doen voor alle leeftijden. Gelegen op een charmant park met een verwarmd zwembad, biedt het vertier voor kinderen en sportievelingen met tennis, basketbal en voetbalfaciliteiten. Op je privéterras omringd door een adembenemend landschap, toost je met een drankje naar keuze. Een memorabele ervaring in de prachtige Lot-regio!
Op een steenworp afstand bevindt zich het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, bekroond als een van de mooiste dorpjes in Frankrijk. Dwaal door schilderachtige straatjes en geniet op gezellige terrasjes van lokale lekkernijen. Te midden van dit alles ligt het park, een oase van vertier nabij het charmante Rocamadour. Ontdek de magische Padirac-grotten en breng een dag door in Cahors of Toulouse. Een wereld van mogelijkheden wacht op jou!
Begane grond: (open keuken(fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(digital), eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, wc))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bad met douche, wastafel, wc))
terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.4m, geopend van Mei t/m Sep), speeltoestellen
Vanaf € 370 per week
Referentienummer: | 21007 |
Locatie: | Lacapelle Marival, Lot, Frankrijk |
Website: | Mooi verblijf op vakantiepark met zwembad |
Aantal personen: | 1-4 |
Oppervlakte woning: | 100 m2 |
Aantal slaapkamers: | 2 |
Aantal badkamers: | 2 |
Satelliet tv: |
Andere vakantiehuizen in de buurt
Fijne vakantiewoning op vakantiepark met zwembad
Frankrijk • Lot • Lacapelle Marival1 1-8 4 3 130m2