Heerlijk vakantiehuis met fijn privézwembad in de culturele omgeving van Cahors
Vakantiehuis 1-5 3 1Beschrijving vakantiehuis
Dit prachtige vakantiehuis staat voor het ultieme genieten. Aan de rand van je omheinde privézwembad is het heerlijk toeven. Je hebt een schitterend uitzicht over de glooiende omgeving van Montcléra. Niet alleen vanaf de deels overdekte terrassen, maar ook vanaf de grastuin (3.000m²) met zijn fraaie planten, struiken en schaduwbomen. Er is ook een schommel, zandbak en tafeltennistafel. Supermarkt, bakker, restaurant, tennisbaan, bank en postkantoor vind je Cazals (5km).
Vanuit je huis kun je alle kanten op. Gourdon ligt op slechts 13km. In no time bevind je je in een adembenemend stukje Dordogne, met aan weerszijden de gelijknamige rivier. Het imponerende Château Beynac kijkt hoog boven de rivier uit. Vanaf La Roque-Gagéac bewonder je tijdens een boottocht de hooggelegen kastelen. Ook een heerlijke verkenningstocht over de Dordogne per kano is mogelijk!
De Lot zelf biedt veel mogelijkheden. Zoals Cahors (33km) met zijn vestingsbrug Pont Valentré en met zijn beroemde wijnkastelen. Je bezoekt bijvoorbeeld ook de ondergrondse rivier Gouffre de Padirac of de grotten van Lacave. Dicht bij Salviac liggen meertjes (Dégagnac 4km en Cazals 7km). Rondom Salviac maak je fijne boswandelingen. Bij Vitrac (23km) en Siorac (28km) is het prima golfen.
Parterre: (woonkamer(TV, eettafel, DVD-speler), open keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche), toilet, vriezer, wasmachine, verwarming)
koffiezetapparaat, koelkast, tuindeuren, terras, tuin(> 1000 m2), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, omheind, 10 x 5 m., geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt), zandbak, speeltoestellen, tafeltennistafel, kinderbed, kinderstoel
Activiteiten nabij vakantiehuis
De woning ligt op het hoogste punt van de regio en u heeft een ongelooflijk panoramisch verzicht.
Het meest aantrekkelijke is dat je volledig afgesloten zit , van volledige stilte geniet en totale privacy hebt toch op wandelafstand van een aantrekkelijk dorpje. Er zijn vele fiets- en wandelmogelijkheden en ook kajakken op de Dordogne is fantastisch. Vele huurders vinden de woning te mooi om te verhuren.
Vanaf € 423 per week
BelvillaVerhuurder sinds 21-07-2021
Referentienummer: | 16936 |
Locatie: | Montcléra, Lot, Frankrijk |
Website: | Heerlijk vakantiehuis met fijn privézwembad in de culturele omgeving van Cahors |
Aantal personen: | 1-5 |
Wifi : |
Aantal toiletten: | 1 |
Aantal slaapkamers: | 3 |
Aantal badkamers: | 1 |
Vaatwasser: |