Chemin de Gagnabet
Vakantiehuis 1-4Beschrijving vakantiehuis
Mooi appartement met twee slaapkamers en verwarmd zwembad. Prachtig uitzicht en rustige locatie. Op ongeveer 10 minuten lopen van het pittoreske middeleeuwse dorpje Puy l'Eveque. De gite heeft een eigen tuin, gasbarbecue, klein terras om te dineren. Het appartement heeft een slaapkamer met tweepersoonsbed, een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een open woonkamer met twee banken en een eettafel. De grote tv heeft Franse en Engelse zenders. De woning heeft wifi. De keuken is uitgerust met een inductiekookplaat, een magnetron en een koelkast met een klein vriesvak, een vaatwasser en een wasmachine. Badkamer met douche en apart toilet. Het grote en mooie zwembad heeft Romeinse treden voor gemakkelijke toegang, een groot onder-terras, een poolhouse met een schaduwrijk gedeelte en een douche. Het zwembad wordt gedeeld door de twee gîtes.
Vanaf € 524 per week
GitesVerhuurder sinds 10-09-2020
Referentienummer: | 24648 |
Locatie: | Puy-l'Évêque, Lot, Frankrijk |
Website: | Chemin de Gagnabet |
Aantal personen: | 1-4 |
Zwembad: |
Wasmachine: |